Soproni Tamás felrúgta a koalíciót Terézvárosban! – írja valaki, valahol

Arold Péter

A cikkhez erősen hozzátartozik, hogy lila gőzünk sincs, hogy ki az a Lilla Mosoni, de nagy valószínűséggel nem sok valaki, ugyanis Facebook profilja ez.

Ebből ítélve egy sima gyalogtroll, aki még kezdő lehet a szakmában. Közéleti oldalunk fontosnak tartja, hogy felderítse és kipellengérezze a Fidesz által fizetett trollok népes seregét, nem beszélve a kettős életet élő politikusokról, akik a Facebookon álprofilokkal próbálkoznak aláásni bármit is, amin nem ők állnak.

Most egy kis támogatói hirdetés

Lilla Mosoni – Terézvárosi közélet

„Soproni Tamás felrúgta a koalíciót Terézvárosban!

Szerdán felhívta a terézvárosi MSZP frakcióvezetőjét és megzsarolta, ha nem zárják ki Bálint Györgyöt a frakcióból, a koalíciós megállapodás szerinti helyeink elvételéről hoz be javaslatot és eléri, hogy a többség ezt megszavazza.

A nem annyira a szavahihetőségéről híres polgármester másnap kivételesen állta a szavát és leváltotta az MSZP összes külsős delegáltját.

Bálint György képviselő már nem tagja az MSZP-nek, független képviselő.

Ő az, aki az elmúlt két évben több olyan ügyet tárt fel, melyekkel kapcsolatban több hatóságnál folynak vizsgálatok, melyek százmilliós beruházásokat érintenek.

Ezekben az ügyekben többször kérte Soproni Tamás támogatását, aki ezt elutasította, és Bálint Györgyöt tisztségeiből visszahívta.

Nem értettük sosem Soproni álláspontjának az okát, azonban a tegnapi testületi ülést követő sörözés egy kicsit érthetőbbé tette…”

Terézvárosi magazin VI. kerület Terézváros közéleti magazinja

 • Védjük meg Budapestet!
  by terezvaros on 2023.04.24. at 14:40

  „Döntsünk közösen a városunkról, az otthonunkról!”,Döntsünk közösen, szavazz az első Budapesti Lakógyűlésen június 11-ig! Budapest sorsa most azon múlik, hogy mi, budapestiek kiállunk-e a városunkért. Mindannyian érezzük a megélhetési válság

 • Itt vannak Magyarország legelső teljesen konyhakész főzőcsomagjai
  by terezvaros on 2023.04.02. at 20:59

  Forradalmasítja az otthoni főzést a FAZÉKBA! rapid konyha, amely márciusban indított kampányhajrát a Brancs közösségi piacterén. Elsőként jelentek meg a piacon forradalmi ötletükkel, amivel újra definiálják az otthoni főzést: Teljesen

 • Nőnap Terézvárosban: szobrot állítunk Dajka Margitnak
  by terezvaros on 2023.03.14. at 09:49

  Terézváros önkormányzata  a hosszúlépés.járunk? városi séta szervező cég kezdeményezésére állítja fel a VI. kerület első női szobrát. A szobor a halhatatlan Dajka Margitnak, a legnagyobb magyar tragikomikának, mindenki Bors nénijének

 • Tettlegesség az önkormányzati ülésen
  by terezvaros on 2023.02.24. at 09:37

  Tettlegességig fajuló egymásnak feszülés a Terézvárosi önkormányzat testületi ülésén, számolt be az Önkormányzati TV. Ügyrendi kérdések után egy időkeret miatt lejáró szómegvonás váltotta ki az incidenst. A felvételen nem látszik,

 • Elhunyt Dunai Tamás
  on 2023.02.23. at 19:38

  Hetvenhárom éves korában szerdán elhunyt Dunai Tamás Jászai Mari-díjas színművész, érdemes és kiváló művész.     Dunai Tamást otthonában, tragikus hirtelenséggel érte a halál – közölte a család csütörtökön az MTI-vel.    Dunai Tamás 1949. július 7-én

2940Soproni Tamás felrúgta a koalíciót Terézvárosban! – írja valaki, valahol

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük