10 év kevésnek bizonyult, hogy pontot tegyenek egy nagyon gázos ügy végére. Hogy elinduljon valami, ahhot Arató Andrásnak kellett feltennie egy kérdést, ami sennkinek nem lett címezve, de akadt rá válaszoló. Nem járt jó vele.
Rétvári Bence természetesen a mundér becsületével van elfoglalva és nem igazán érdekli, hogy a nyomozó hatóság nyomoz az ügyben, sőt politikusi érintettséget is sejthet, ha már Juhász Péternek azt említette. De názzük Bencét, ahogy közösségi oldalán hozza a kötelezőt, persze beleszőve a ballib sajtót is. Ez röhejes.
Látom, hogy a balliberális sajtó keservesen igyekszik tovább csavarni a már kipukkadt Szőlő utcai álhírbotrányt. Azt írja ma több balos portál: „Nemcsak egy bűncselekményről van szó”…
Akkor lehűtöm a kedélyeket
A gyermekvédelemben a gyermekeket érő bármilyen bántalmazás gyanúja, illetve bármilyen bűncselekmény gyanúja esetén maga a gyermekvédelmi rendszer indít vizsgálatot, illetve tesz feljelentést a rendőrségen, ami után elindul a büntetőeljárás
Íme a tények a Szőlő utcai javtóintézetet érintő eljárásokról. Fontos, hogy ezek mind teljesen különálló, önálló ügyek
1. ügy: A Szőlő utcai javítóintézet igazgatója és bűntársa ellen zajlik büntetőeljárás nagykorú lányok futtatása miatt. Az álhírbotrányban az Igazságügyi Minisztérium jelentése tisztázta a tényeket: se kiskorú, se politikus érintett nincs. A nyomozás zajlik.
2. ügy: 2019-ben indult nyomozás az intézmény egyik nevelőnője ellen. Ez ügyben szexuális erőszak gyanúja miatt jelenleg is tart a nyomozás.
3. ügy: A javítóintézet egykori lakója idén utólag tett panaszt a gyermekvédelmi rendszer felé a Szőlő utcai javítóintézet volt igazgatójára, az ügyben maga a Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság tett feljelentést, a nyomozás zajlik.
Bármilyen gyermekvédelmi intézményben merül fel a gyanú, a hatóságok teszik a dolgukat!
Ahogyan az elmúlt években is, most és a jövőben is minden jelentett esetet kivizsgálnak a hatóságok. Ennek is köszönhető, hogy a börtönben ülő pedofilok száma 81-ről 700 fölé emelkedett.
A Szőlő utcai álhírbotrány a magyar nemzeti kormány megbuktatására indult és csúnyán felsült kísérlet. Nyakig benne vannak balliberális újságírók, politikusok és a külföldi titkosszolgálati szál is egyértelmű
- Sulyok Tamás és az a bizonyos szék – amikor már a jelek is beszélnekVan az a politikai pillanat, amikor már nem a szavak a legerősebbek, hanem a mozdulatok. Vagy éppen a hiányuk. Egy elmaradó közös fotó. Egy furcsa beállítás. Egy kézfogás, amely megtörténik ugyan, de mintha mindenki azon dolgozna, hogy ne maradjon belőle emlékkép. Sulyok Tamás köztársasági elnök körül most pontosan ilyen helyzet alakult ki. A május 13-i
- Juszt László – „a budapesti labancok”Igen kedvesen szólt március 15-én a nem fideszes budapestiekhez a miniszterelnök, amikor egészen egyszerűen „a budapesti labancok”-nak titulált minket. Majd közölte.”Nem adjuk fel az alkotmányunkat, … nem hagyjuk, hogy ukrán vagy szivárványos zászlóra cseréljék a nemzeti színeinket.” Szeretném emlékeztetni, hogy neki, nekik nincsen Alkotmányuk. Alaptörvényük van. Lehet hiányosak az ismereteim, de sehol nem olvastam, vagy
- Vitézy Dávid – vita Budapest éjszakai életérőlAz elmúlt napokban ismét felizzott a vita Budapest éjszakai életéről, miután a rendőrség hónapokra bezáratta az egyik legismertebb fővárosi szórakozóhelyet. A döntés nemcsak a klub vendégeit és dolgozóit érinti, hanem újra felveti a kérdést: vajon a hatósági intézkedések valóban a problémát kezelik-e, vagy inkább a budapesti éjszakai gazdaság egészét sodorják nehéz helyzetbe? A főváros működése,
- Juszt László – napi 1 millió eurós bírság összege 319 milliárd 928 millió forintLászló Juszt Nyolc hét telt el 2026-ból a napi 1 millió eurós bírság összege 319 milliárd 928 millió forint. Ennyinél tartunk Orbán miatt. És ez csak a napi büntetés! Ehhez jön az alaptétel, plusz a kiszámíthatatlan mennyiségű elmaradt támogatás. Mindez csak azért, mert nem hajlandó belépni az európai ügyészségbe, hiszen a belépés az ő és
- Rétvári Bence tovább lihegArold Péter 10 év kevésnek bizonyult, hogy pontot tegyenek egy nagyon gázos ügy végére. Hogy elinduljon valami, ahhot Arató Andrásnak kellett feltennie egy kérdést, ami sennkinek nem lett címezve, de akadt rá válaszoló. Nem járt jó vele. Rétvári Bence természetesen a mundér becsületével van elfoglalva és nem igazán érdekli, hogy a nyomozó hatóság nyomoz az



























