Főoldal / Vélemények / Eladó lesz az Országház is?

Eladó lesz az Országház is?

Karácsony Gergely

Hamarosan házkutatás lesz a kormány döntéshozóinál, nem lehet máshogy. Nemsokára Anonymus Antal is jelentkezik egy összevágott hangfelvétellel, beindul a kormánypropaganda, ég majd a közpénz, ez sem lehet máshogy.

Hiszen ezt az orosz módszertant használták arra, hogy felépítsék a hazugságukat, miszerint mi el akarjuk adni a Városháza épületét, emlékeznek. Nem akartuk eladni, most is megvan. Ettől még üvöltött a propganda, és még a rendőrséget is ránk küldték házkutatni. A kormány viszont nagyon is el akarja adni Budapest Belvárosának nagyértékű palotáit. Ez az igazi közbotrány és újabb károkozás Budapestnek.

A teljesen kamu Városháza-ügyben olyan hangosan harsogott a Fidesz, most hova lett a nagy buzgóság? Mi lesz a következő? Az Országházban is nyílik majd skybar?

Budapestnek a nagymúltú épületek megóvására, a történelmi városkép védelmére, az épületek városfejlesztési koncepcióba illesztésére, akár közcélú hasznosítására lenne szüksége. Mi ezt képviseljük, és ezt fogjuk számon kérni a kormánytól is.


  • Sulyok Tamás és az a bizonyos szék – amikor már a jelek is beszélnek
    Van az a politikai pillanat, amikor már nem a szavak a legerősebbek, hanem a mozdulatok. Vagy éppen a hiányuk. Egy elmaradó közös fotó. Egy furcsa beállítás. Egy kézfogás, amely megtörténik ugyan, de mintha mindenki azon dolgozna, hogy ne maradjon belőle emlékkép. Sulyok Tamás köztársasági elnök körül most pontosan ilyen helyzet alakult ki. A május 13-i
  • Juszt László – „a budapesti labancok”
    Igen kedvesen szólt március 15-én a nem fideszes budapestiekhez a miniszterelnök, amikor egészen egyszerűen „a budapesti labancok”-nak titulált minket. Majd közölte.”Nem adjuk fel az alkotmányunkat, … nem hagyjuk, hogy ukrán vagy szivárványos zászlóra cseréljék a nemzeti színeinket.” Szeretném emlékeztetni, hogy neki, nekik nincsen Alkotmányuk. Alaptörvényük van. Lehet hiányosak az ismereteim, de sehol nem olvastam, vagy
  • Vitézy Dávid – vita Budapest éjszakai életéről
    Az elmúlt napokban ismét felizzott a vita Budapest éjszakai életéről, miután a rendőrség hónapokra bezáratta az egyik legismertebb fővárosi szórakozóhelyet. A döntés nemcsak a klub vendégeit és dolgozóit érinti, hanem újra felveti a kérdést: vajon a hatósági intézkedések valóban a problémát kezelik-e, vagy inkább a budapesti éjszakai gazdaság egészét sodorják nehéz helyzetbe? A főváros működése,
  • Juszt László – napi 1 millió eurós bírság összege 319 milliárd 928 millió forint
    László Juszt Nyolc hét telt el 2026-ból a napi 1 millió eurós bírság összege 319 milliárd 928 millió forint. Ennyinél tartunk Orbán miatt. És ez csak a napi büntetés! Ehhez jön az alaptétel, plusz a kiszámíthatatlan mennyiségű elmaradt támogatás. Mindez csak azért, mert nem hajlandó belépni az európai ügyészségbe, hiszen a belépés az ő és
  • Rétvári Bence tovább liheg
    Arold Péter 10 év kevésnek bizonyult, hogy pontot tegyenek egy nagyon gázos ügy végére. Hogy elinduljon valami, ahhot Arató Andrásnak kellett feltennie egy kérdést, ami sennkinek nem lett címezve, de akadt rá válaszoló. Nem járt jó vele. Rétvári Bence természetesen a mundér becsületével van elfoglalva és nem igazán érdekli, hogy a nyomozó hatóság nyomoz az

Szólj hozzá

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Villanyszerelés helyreállítással

Legutóbbi bejegyzések